Please reload

Follow Us

October 14, 2017

Bugün iBeacon teknolojisini mağaza içinde kullanarak müşteri etkileşimini ve satışları artırmak için nasıl kullanabileceğimizi yazacağım.

Şirketler değişik mecralara reklam verirler, ancak müşteriye doğru zamanda ve doğru yerde dokunmak satış için en önemli etkenlerdir....

September 30, 2017

Beacon teknolojisinden sürekli bahsediyoruz peki müşteriler ibeacon etkileşim alanından uzaklaştıklarında onlar ile etkileşime nasıl devam edebilirsiniz?  

Phoneist CMS sadece bir ibeacon ve eddystone platformu değil tam bir içerik yönetim platformudur.

iBeacon, WiF...

September 23, 2017

iBeacon teknolojisi ile birçok proje yapılacağını sanırım her yerde okumuşsunuzdur ve müzeler her zaman bu listenin en başında yer alırlar. Sebebi ise müze ziyaretçisininbir eser hakkında daha fazla bilgiyi eser önündeyken dijital içerik olarak alabilme imkanıdır....

September 16, 2017

Phoneist CMS mağaza, AVM, hastane, havalimanı gibi alanlarda müşterilerin davranışlarını takip etmek için bir analiz aracı sunar. Bu sayede sadece işletmeyi ziyaret eden kişilere ulaşmakla kalmayız onların davranışlarını da analiz edebiliriz.

Maddeleri bir AVM üzerinden...

September 8, 2017

iBeacon, Apple'ın Bluetooth Low Energy (BLE) teknolojisini kullanarak geliştirdiği düşük enerji sarfiyatına sahip lisanslı bir bluetooth protokolüdür.

iBeacon protokolünü kullanan donanımlar geliştirilmekte ve bu donanımlara Beacon adı verilmektedir. Geliştirilen b...

Please reload

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square

September 8, 2017

Please reload

Recent Posts
Search By Tags
Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Archive
Please reload

Phoneist © 2017 by 21 IT SOLUTONS